Washburn Sonamaster Deluxe - Klasa na każdą kieszeń
Washburn Sonamaster Deluxe to gitara ewidentnie zainspirowana klasyczną konstrukcją typu Strat, ale z kilkoma nowoczesnymi udogodnieniami. Jest to ciekawe połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną funkcjonalnością i może zainteresować zarówno młodych adeptów sztuki gitarowej, jak i doświadczonych muzyków, szukających niedrogiego (około 1100 zł), a zarazem wszechstronnego instrumentu do poszerzenia swojej kolekcji.
 
Jaka gitara na wakacje? Zobacz propozycje Washburn Rover
Nic tak nie zachęca do podróżowania z gitarą niż kompaktowy instrument, który mimo rozmiarów jest pełnoprawnym kompanem w naszych muzycznych przygodach. Prezentujemy ciekawą propozycję gitary Washburn Rover 10, która idealnie sprawdzi się w naszych letnich podróżach. Warto zainteresować się tematem, bo jak zawsze ilość egzemplarzy ograniczona.
 
 
PIANO KURZWEIL CUP310 Brzmienia
 Prezentacja brzmień  Pianina KURZWEILA CUP 310 w wykonaniu Pawła Lemańskiego z muzykuj.com Zapraszamy.
 
VIC FIRTH  LIVE : Brush Masterclass
 Zapraszamy do oglądnięcia godzinnej lekcji mistrzowskiej : Peter Erskine, JoJo Meyer, Russ Miller, Stanton Moore, Steve Smith, Dave Weckl. 
 
 
DIXON  Artisan
 Gregg Bissonette  prezentuje nowy zestaw Dixon Artisan. Zapraszamy !
 
JUPITER  40 Lat z Wami !
 Firma Jupiter obchodzi w tym roku 40 rocznicę założenia !
 
 
MACKIE SRM V CLASS
 Król Powraca ! Sprawdź nowe aktywne kolumny głośnikowe. Niezwykła klasa brzmienia premium ! Dostępne już w Polsce. Pytaj w najlepszych sklepach !
 
MACKIE SRM FLEX
 Ultra lekki kompaktowy system nagłośnieniowy, Legendarna firma wprwadza długo oczekiwane rozwiązanie. Świetnie brzmiący, sterowany bezprzewodowo. Sprawdź sam co potrafi nowy MACKIE SRM FLEX !
 
 
Podziel się swoją pasją i wygraj Kurzweila  PC4 !!!
Miło nam poinformować że II nagrodę Kurzweili KP300X wygrał Pan Dariusz Kalicki - GRATULIJEMY !
 
XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH JUPITER 2019
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem kolejnej, 13 edycji ogólnopolskiego konkursu instrumentów dętych Jupiter. Konkurs odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2019 roku. Konkurs cieszący się ogromną popularnością wśród uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, organizowany jest wspólnie przez Centrum Edukacji Artystycznej, Szkoły Muzycznej I st. im. S. Wiechowicza w Krakowie oraz firmy Music Info.   Regulamin: https://wiechowicz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=189&Itemid=251
 
 
Mackie Onyx Producer 2•2 – test interfejsu audio
Jeszcze do niedawna słowo Mackie kojarzyło się głównie z systemami nagłośnieniowymi, mikserami oraz monitorami studyjnymi. Oczywiście firma oferowała też inne produkty, ale dopiero w ostatnim czasie zaobserwować możemy jej zwiększoną aktywność na polu interfejsów i innych akcesoriów. Jedną z nowych grup produktów jest linia obejmująca – przynajmniej na początek – dwa interfejsy audio łączące się z komputerem przez USB – Onyx Artist 1•2 i Onyx Producer 2•2. Temu drugiemu, bardziej rozbudowanemu przyjrzymy się bliżej w tym teście.  
 
Test Mackie XR 824 na Infomusic.pl
 Portal infomusic.pl przetestował nowe monitory Mackie XR 824, które wyglądem nawiązują do legendarnej pierwszej generacji Mackie HR 
 
 
EAW REDLINE - JUŻ DOSTĘPNE
Aktywne zestawy głośnikowe EAW REDLINE już dostępne!
 
ESIO Near 5 Classic 2 - Wyróżnienie Jakosć/Cena w teście portalu Infomusic.pl
"...Myślę, że sam fakt, iż praktycznie każda osoba, która je słyszała, była zainteresowana kupnem powinien podsumować tę recenzję..."
 
 
 
TEST: Laney Digibeth DB200-210 w objęciach Pendowskiego
Laney Dibeth DB200-210 to 200 wattowe combo do basu, wyposażone w dwa 10-calowe głośniki Blue label oraz 1-calowy driver LaVoce. Już na wejściu robi się ciekawie, gdyż do dyspozycji mamy dwa preampy, FET-owski oraz lampowy. Obie sekcje możemy stosować oddzielnie lub miksować, co poszerza nam możliwości brzmieniowe konstrukcji.
 
Aria prezentuje gitary klasyczne z litymi płytami wierzchnimi
Aria Guitars jest producentem niezwykle cenionym za bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. O ile firma ta utożsamiana jest głównie z gitarami elektrycznymi i basowymi, ma w swoim katalogu niezwykle atrakcyjne gitary klasyczne w cenach niewiele przekraczających 1000 zł, które kuszą niezwykle atrakcyjną specyfikacją.
 
 
 
 
o nas  |  aktualności  |  artykuły  |  testy  |  sklepy  |  logowanie  |  kontakt  | 
copyright  Music Info 2009