2023-07-06
Washburn Sonamaster Deluxe - Klasa na każdą kieszeń
Washburn Sonamaster Deluxe to gitara ewidentnie zainspirowana klasyczną konstrukcją typu Strat, ale z kilkoma nowoczesnymi udogodnieniami. Jest to ciekawe połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną funkcjonalnością i może zainteresować zarówno młodych adeptów sztuki gitarowej, jak i doświadczonych muzyków, szukających niedrogiego (około 1100 zł), a zarazem wszechstronnego instrumentu do poszerzenia swojej kolekcji. »
 
 
2023-06-28
Jaka gitara na wakacje? Zobacz propozycje Washburn Rover
Nic tak nie zachęca do podróżowania z gitarą niż kompaktowy instrument, który mimo rozmiarów jest pełnoprawnym kompanem w naszych muzycznych przygodach. Prezentujemy ciekawą propozycję gitary Washburn Rover 10, która idealnie sprawdzi się w naszych letnich podróżach. Warto zainteresować się tematem, bo jak zawsze ilość egzemplarzy ograniczona. »
 
 
2023-06-15
TEST: Laney Digibeth DB200-210 w objęciach Pendowskiego
Laney Dibeth DB200-210 to 200 wattowe combo do basu, wyposażone w dwa 10-calowe głośniki Blue label oraz 1-calowy driver LaVoce. Już na wejściu robi się ciekawie, gdyż do dyspozycji mamy dwa preampy, FET-owski oraz lampowy. Obie sekcje możemy stosować oddzielnie lub miksować, co poszerza nam możliwości brzmieniowe konstrukcji. »
 
 
2023-03-24
Aria prezentuje gitary klasyczne z litymi płytami wierzchnimi
Aria Guitars jest producentem niezwykle cenionym za bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. O ile firma ta utożsamiana jest głównie z gitarami elektrycznymi i basowymi, ma w swoim katalogu niezwykle atrakcyjne gitary klasyczne w cenach niewiele przekraczających 1000 zł, które kuszą niezwykle atrakcyjną specyfikacją. »
 
 
2023-02-20
Ukulele Laila - oryginalne i solidnie wykonane. Dla każdego
Kolejną, ciekawą marką, oferującą w swojej ofercie te instrumenty jest Laila. Ceny ulukele w przedziale 129 zł - 379 zł (pokrowiec w komplecie), a więc fantastycznie! »
 
 
2022-12-05
Nowości w katalogu Oscar Schmidt. Jest z czego wybierać!
Oscar Schmidt zaskakuje ilością nowości w polskiej dystrybucji firmy. Marka znajdująca się pod skrzydłami Washburn prezentuje szeroki asortyment instrumentów z budżetowej półki. Miłośnicy gitar akustycznych, klasycznych, elektrycznych a nawet ukulele bez problemu znajdą coś dla siebie. »
 
 
2022-10-27
Alvarez Regent - Seria gitar skonstruowana z myślą o uczniu
Październik zbliża się ku końcowi i zanim się obejrzymy przywita nas listopad, a więc miesiąc, w którym pomału zaczynamy myśleć o świątecznych prezentach. Jeśli planujecie kupić swoim bliskim pierwszy instrument, to nie musicie nam dziękować za podpowiedź. Seria Regent od gitar Alvarez powstała właśnie po to, by umożliwić młodym adeptom sztuki gitarowej wygodny start w świecie sześciu strun. »
 
 
2022-10-21
Laney LA Studio
Oferta Laney’a powiększyła się o bardzo ciekawy, 3-watowy lampowy head z wbudowaną technologią Two Notes Torpedo. Nowy head Laney LA Studio jest wzorowany na wzmacniaczu Laney Supergroup z 1967 roku, oferując klasowe brzmienie od przełamujących się cleanów do przesterowanych barw Tony’ego Iommiego, który rozsławił brytyjską markę w latach 70. LA Studio dostarcza 3 W mocy z opcją zmniejszenia do zaledwie 0,1 W, co pozwala wykorzystać go przy nagraniach w studio jak i komfortowym ćwiczeniu w domu »
 
 
2022-06-14
LANEY Mini-STB-Superg - test
Segment miniaturowych wzmacniaczy nie tylko mocno rozrósł się w na przestrzeni ostatnich lat, ale też zyskał sporą popularność, szczególnie podczas kilkunastu ostatnich miesięcy. Małe comba i mini stacki oferują duży komfort gry w domowych warunkach zapewniając całkiem niezłe brzmienie i nie zajmując przy okazji miejsca. »
 
 
2022-02-11
WASHBURN RO 10 SK-A
W ofercie Washburna bardzo popularnym modelem w rodzinie Travel jest obecny w naszym teście, odświeżony na 2021 rok Rover RO 10, idealnie wpisujący się w koncepcję miniaturowych gitar podróżnych, i przy bardzo kompaktowych wymiarach oferujący zaskakująco dobre, akustyczne brzmienie. »
 
 
1 
2 
3 
4 
5 
... 
121 
 
 
o nas  |  aktualności  |  artykuły  |  testy  |  sklepy  |  logowanie  |  kontakt  | 
copyright  Music Info 2009