Savarez na basowo - nowy set strun B70M4
Nie każdy wie, że francuski producent ma też w swoim katalogu całkiem pokaźną kolekcję modeli do gitar basowych, z których model Explosion Hexagonal (B70M4) właśnie debiutuje na krajowym rynku.
 
Washburn przedstawia najtańszą serię gitar z litym topem
Doskonała wiadomość dla miłośników gitar akustycznych! Seria 7 firmy Washburn wyposażona została w płytę wierzchnią z litego drewna
 
TEST: Sterling by Music Man JP160
JP160 to klasycznie wyglądająca sygnatura w konstrukcji bolt-on o skali 25 5 cala. Deska gitary wykonana jest z drzewa lipowego. Gryf to bardzo ładnie prezentujący się „roasted maple”.
 
AMPEG Liquifier Analog Chorus
Liquifier to podwójny chorus, czyli urządzenie z układem stosowanym w efektach studyjnych. Liquifier to efekt w pełni analogowy.
 
Washburn - popularne  7 mki - solid top - w sprzedaży!
Music Info – dystrybutor m.in. instrumentów marki Washburn – informuje że w sprzedaży dostępne są gitary z serii Harvest.  „7” to najtańsze gitary Washburn mogące pochwalić się płytą wierzchnią z litego drewna.
 
JAY TURSER JJC HRT - różowo i budżetowo!
Jay Turser JJC HRT to gitara akustyczna o korpusie typu "concert size", wchodząca w skład serii Heart Acoustic.
 
Ernie Ball Expression Tremolo – test efektu gitarowego
Expression Tremolo jest podłogowym efektem gitarowym umieszczonym w solidnej obudowie, nie zajmującej zbyt wiele miejsca na pedalboardzie.
 
Nowe opcje kolorystyczne dla Washburn WS 300 H
Washburn za sprawą serii WS 300 H oferuje przystępne cenowo instrumenty dla początkujących muzyków. Ta ceniona za dobry stosunek ceny do jakości seria.
 
TEST: Hercules Stands
Rozwiązania techniczne takie jak Auto Grip System, rożne konstrukcje statywów i materiały, z których korzysta firma Hercules do produkcji są opatentowane - i to czyni wielką różnicę!
 
ALVAREZ AGW77 CEAR - test
Wśród użytkowników gitar Alvareza można wymienić chociażby takich artystów jak Johnny Cash, Jerry Garcia, Carlos Santana, Bono, Paul McCartney czy Joe Bonamassa.
 
 
CA 6110 DG
CRATE
CA 6110 DG
FW 65
CRATE
FW 65
COMPACT 60 IV
AER
COMPACT 60 IV
SCR DI
AMPEG
SCR DI