TEST: Sterling by Music Man JP160
JP160 to klasycznie wyglądająca sygnatura w konstrukcji bolt-on o skali 25 5 cala. Deska gitary wykonana jest z drzewa lipowego. Gryf to bardzo ładnie prezentujący się „roasted maple”.
 
AMPEG Liquifier Analog Chorus
Liquifier to podwójny chorus, czyli urządzenie z układem stosowanym w efektach studyjnych. Liquifier to efekt w pełni analogowy.
 
Washburn - popularne  7 mki - solid top - w sprzedaży!
Music Info – dystrybutor m.in. instrumentów marki Washburn – informuje że w sprzedaży dostępne są gitary z serii Harvest.  „7” to najtańsze gitary Washburn mogące pochwalić się płytą wierzchnią z litego drewna.
 
JAY TURSER JJC HRT - różowo i budżetowo!
Jay Turser JJC HRT to gitara akustyczna o korpusie typu "concert size", wchodząca w skład serii Heart Acoustic.
 
Ernie Ball Expression Tremolo – test efektu gitarowego
Expression Tremolo jest podłogowym efektem gitarowym umieszczonym w solidnej obudowie, nie zajmującej zbyt wiele miejsca na pedalboardzie.
 
Nowe opcje kolorystyczne dla Washburn WS 300 H
Washburn za sprawą serii WS 300 H oferuje przystępne cenowo instrumenty dla początkujących muzyków. Ta ceniona za dobry stosunek ceny do jakości seria.
 
TEST: Hercules Stands
Rozwiązania techniczne takie jak Auto Grip System, rożne konstrukcje statywów i materiały, z których korzysta firma Hercules do produkcji są opatentowane - i to czyni wielką różnicę!
 
ALVAREZ AGW77 CEAR - test
Wśród użytkowników gitar Alvareza można wymienić chociażby takich artystów jak Johnny Cash, Jerry Garcia, Carlos Santana, Bono, Paul McCartney czy Joe Bonamassa.
 
TEST: Gitara klasyczna Alvarez AC65CE
To model hybrydowy bardzo zbliżony do głównego bohatera z jedyną różnicą, gryf jest węższy, tak by gitarzysta mógł cieszyć się tym samym komfortem lewej ręki co na gitarze akustycznej.
 
ALVAREZ CF6E gitara Flamenco z serii Cadiz - test
Firma Alvarez zaprezentowała w zeszłym roku serię nylonowych gitar Cadiz, obejmującą sześć bardzo ciekawych modeli klasycznych oraz flamenco: klasyczne CC7, CC7CE, CC7HCE oraz flamenco CF6 i CF6E.
 
 
FW 65
CRATE
FW 65
FW 120 H
CRATE
FW 120 H
COMPACT 60 IV
AER
COMPACT 60 IV
SCR DI
AMPEG
SCR DI