Randall oraz Ola Englund przedstawiają wzmacniacz Satan50
Po wypuszczeniu własnej marki gitar, Ola Englund nie zwalnia tempa i wraz z firmą Randall prezentuje nową odsłonę swojego sygnowanego wzmacniacza.
 
Music Man - Najnowsze modele już w Polsce!
Świetna wiadomość dla wszystkich fanów marki Music Man! Za sprawą Music Info na polskim rynku pojawiło się 5 najnowszych gitar tego producenta.
 
TEST: Ashdown Rootmaster EVO 500
To ciekawe combo basowe może być tym, którego poszukuje wielu aktywnie grających basistów. 500 W jest to ciekawa alternatywa dla aktywnych basistów.
 
Washburn - Nowe modele z serii Heritage i Woodline już dostępne!
Mamy świetną wiadomość dla fanów elektroakustycznego brzmienia. W Polsce są już dostępne najnowsze modele gitar z dwóch kultowych serii - Woodline oraz Heritage.
 
Test video Ashdown Tour Bus 10
Polecam Ashdowna Tour Busa 10 początkującym basistom, którzy rozpoczynają przygodą z basowaniem, a nie mają mocno wypchanej Świnki Skarbonki.
 
Nowe przewody Ernie Ball już w dostępne!
Jak żyć bez dobrego kabla? To pytanie zadają sobie wszyscy gitarzyści, dla których niezbędnym elementem występu jest prąd.
 
NAMM 18: Washburn AGM5K-A - Nowy model serii Apprentice [VIDEO]
Podczas NAMM 18 Washburn zaprezentował nie tylko nowości z górnej półki. Rozrosła się także seria gitar podróżnych - G-Mini.
 
NAMM 18: Najnowsze gitary Alvareza na targach w USA [VIDEO]
Jak co roku, Alvarez uraczył gitarzystów nowościami, zarówno tymi z najwyższej półki, jak i tymi bardziej dostępnymi, które z pewnością już za niedługo kupić będzie można także w Polsce.
 
NAMM18: Ashdown basowo i akustycznie [VIDEO]
W tym roku Ashdown pokazał kilka nowości, wśród których coś dla siebie mogli znaleźć nie tylko basiści, ale także gitarzyści akustyczni.
 
ASHDOWN AAA-30-8  TEST
AAA-30-8 to najmniejszy z serii wzmacniaczy basowych Ashdown AAA, a pozostałe modele to AAA-60-10T, AAA- 120-15T, AAA-300-210T.
 
 
FW 120 H
CRATE
FW 120 H
CA 6110 DG
CRATE
CA 6110 DG
PXS 10 E (C)
WASHBURN
PXS 10 E (C)
PF 20 T
AMPEG
PF 20 T