WASHBURN Sonamaster WS300H - nowa wersja - test
W niedawnej dostawie Music Info pojawiły się nowe, odświeżone modele Washburn WS 300 z bardzo popularnej serii Sonamaster.
 
ARIA Pro II 615 MK2 Nashville - test
Aria Pro II 615 MK2 Nashville należy do kolekcji Hot Rod, i posiada korpus z topoli, który okraszono topem z klonu płomienistego wykończonym na wysoki połysk w atrakcyjnym, błękitnym kolorze Turquoise Blue.
 
ARIA Pro II 714-STD - test
Instrumenty Aria Guitars od jakiegoś czasu dostępne są na naszym rynku dzięki dystrybutorowi Music Info, a każdy kolejny test potwierdza wyjątkowo dobrą jakość w stosunku do ceny, zarówno od strony wykonania jak i brzmienia gitar japońskiego producenta.
 
Test: Washburn Bella Tono - gitara na którą stać każdego
Washburn, amerykańska marka z tradycjami. Od 1883 roku obecna w świadomości muzyków. Dziś bardziej znana z gitar elektrycznych, ale przecież zaczynała od instrumentów akustycznych -gitar, mandolin, banjo.
 
Bo liczą się detale - ciekawe nowości w katalogu Ernie Ball
Czasami nie trzeba wiele by dać swojemu sprzętowi grającemu nowe życie. Nowy pasek, kostka czy kapodaster może dać nam dużo radości i zainspirować do tworzenia. Sporo takich akcesoriów znajdziemy w katalogu firmy Ernie Ball, który doczekał się sporego odświeżenia.
 
Nowości od Alvarez w segmencie gitar Artist i ukulele
Gitary Alvarez od ponad pięćdziesięciu lat goszczą w rękach jednych z najbardziej znanych muzyków świata. Dbałość o detale, dopracowane brzmienie oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii powoduje, że marka ta z roku na rok staje się coraz bardziej popularna również w naszym kraju. Istotnym atutem instrumentów tej marki jest doskonały stosunek cena jakość.
 
Washburn Bella Tono
Gitary Washburn Bella Tono wykorzystują autorski design korpusu Studio, pozwalający przy zmniejszonych, zwiększających komfort gry wymiarach uzyskać głębokie i głośne brzmienie. Gryfy instrumentów posiadają również mniejszy, bardzo wygodny profil, dzięki czemu nie sprawią żadnych problemów również początkującym gitarzystom i gitarzystkom.
 
ARIA Pro II PE-350PG - test
Aria Guitars obecna na rynku już od ponad pół wieku to jedna z najstarszych japońskich firm produkujących gitary elektryczne, basowe i akustyczne.
 
ARIA Aria Pro II Jet-1 - gitara elektryczna
Aria Guitars to uznana japońska marka już od kilku dekad produkująca wysokiej klasy gitary elektryczne, basowe, akustyczne oraz ukulele.
 
Jay Turser wzbogaca ofertę o nowe modele gitar i basów
Jay Turser, producent budżetowych aczkolwiek bardzo solidnych instrumentów typu entry level, poszerza swój katalog na polski rynek o dwie linie gitar oraz jedną linię basów.
 
 
MA-G012-DR (BA)

MA-G012-DR (BA)
MA-G012-DR (BO)

MA-G012-DR (BO)
SA F70 XLL4

SA F70 XLL4
SA F70 PM4

SA F70 PM4