NAMM 20: Dwa miniaturowe wzmacniacze od Ashdown
Brytyjska firma prezentuje kolejne konstrukcje, które doskonale zaspokoją potrzeby muzyków, korzystających z kostek / modelerów.
 
Nowe gitary akustyczne Alvarez: Artist Elite oraz Artist Little Jumbo
Dzięki firmie Music Info oferta gitar Alvarez wciąż się poszerza. Ceniony producent gitar klasycznych oraz akustycznych wypuszcza na rynek polski serię Artist Elite oraz Artist Little Jumbo.
 
STERLING BY MUSIC MAN StingRay SR30
W tym miesiącu przyjrzymy się jednej z gitar pochodzących z tej linii, która może pochwalić się dość intrygującą nazwą, a mianowicie StingRay SR30.
 
STERLING BY MUSIC MAN AL40 Albert Lee  - test
Albert Lee to pochodzący z Wielkiej Brytanii gitarzysta, znany przede wszystkim z unikalnej, hybrydowej techniki gry, w której połączył elementy fingerstyle, chicken picking i tradycyjnej gry kostką.
 
Aria – gitary 100 Series, ASA i Prodigy
Oferta dostępnych w Polsce gitar akustycznych i akustyczno-elektrycznych marki Aria obejmuje m.in. instrumenty pochodzących z serii 100, ASA i Prodigy.
 
Aria – gitary basowe RSB-42AR i RSB-618/4
Wśród instrumentów marki Aria, dostępnych w naszym kraju za pośrednictwem Music Info, znajdują się nie tylko gitary ale także basy.
 
Aria – gitary z serii Elecord i Hollow Body
W skład oferowanej przez firmę Aria serii Elecord wchodzą m.in. gitary akustyczno-elektryczne FET-01STD i FET-F1 oraz bas FEB-30M.
 
Aria Pro II – gitary PE-TR1, PE-390 i PE-350
Oferta instrumentów marki Aria Pro II znajdujących się w dystrybucji Music Info obejmuje m.in. kilka serii gitar elektrycznych. Jedną z nich jest linia PE (Prototype Line).
 
Ukulele Laule’a by Aria w Music Info
Wśród instrumentów, które wraz z przejęciem dystrybucji marki Aria przez Music Info trafiły na polski rynek, znajdują się m.in. ukulele oznaczone logo Laule’a.
 
Aria – gitary elektryczne STG-003 i STG-004 - W SPRZEDAŻY
Jedną z serii gitar elektrycznych oznaczonych logo Aria Pro II, które trafiły już do sprzedaży w Polsce jest linia STG.
 
 
AFP 2
AMPEG
AFP 2
SVT CLASSIC HERITAGE
AMPEG
SVT CLASSIC HERITAGE
LAZ-1S
ARIA
LAZ-1S
RSB-618/4 (WH)
ARIA
RSB-618/4 (WH)