Fast Track Solo w TVN 24 Biznes i Świat

Z dumą informujemy, że 20 interfejsów Avida Fast Track Solo z Pro Tools Express będzie wykorzystywanych w nowo powstającym kanale TVN 24 – Biznes i Świat, który od 1 stycznia zastąpi dotychczasowy kanał TVN 24 CNBC. Kanał otrzyma również nowe logo oraz nowoczesne studio.


TVN24 Biznes i Świat będzie kanałem o tematyce rynkowej i międzynarodowej, powstałym w wyniku przekształcenia TVN CNBC, posiadającym wyjątkową ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi.


Widzowie otrzymają innowacyjny przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy będą analizować, w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na polską gospodarkę i na życie Polaków. TVN24 Biznes i Świat będzie dostarczać widzom najnowsze wiadomości i informacje z rynków finansowych, konkurując z kanałami zagranicznymi. Oferta TVN24 Biznes i Świat będzie stanowić rozszerzenie i uzupełnienie programu stacji TVN24.
Nowy kanał będzie posiadał nowoczesne, wielofunkcyjne studio. Powstanie ono w lokalizacji dotychczasowego studia TVN CNBC, w wyniku gruntownej przebudowy, zmiany aranżacji i wystroju.

Dodatkowo 5 Fast Tracków Solo rozpocznie swoją pracę w nowym newsroomie Agencji TVN.

Więcej informacji:

TVN24 Biznes i Świat prezentuje nowe logo i projekt nowoczesnego studia

TVN24 Biznes i Świat zastąpi TVN CNBC. Od 1 stycznia 2014