2013-02-28
VII Konkursu Instrumentów Dętych, Jupiter 2013
Z przyjemnością informujemy o kolejnej, VII edycji Konkursu Instrumentów Dętych Jupiter 2013r., która rok-rocznie przyciąga coraz więcej młodych talentów. Cieszymy się ogromnie z możliwości obserwowania rozwoju muzycznego naszych Uczestników. Mamy nadzieję że w tym roku frekwencja również dopisze, a konkurs nadal pozostanie dobrą okazją do zabawy i sprawdzenia się w walce o atrakcyjne nagrody. Wszystkim Kandydatom na Uczestników życzymy powodzenia w rekrutacji, a następnie w zmaganiach konkursowych! »
 
 
2012-10-11
Fotorelacja z VI Konkursu Instrumentów Dętych, Jupiter 2012
Fotorelacja z konkursu organizowanego z myślą o najmłodszych przez Music Info, oficjalnego dystrybutora marki „JUPITER” oraz Szkołę Muzyczną I st. Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie. »
 
 
2012-05-23
Studyjne monitory Mackie HR mkII z ceryfikatem THX pm3
Studyjne monitory z serii HRmkII Mackiego są wyjątkowe. Wykorzystują do reprodukcji basu rzadko spotykaną w sprzęcie studyjnym technologię membrany biernej. Zamiast otworów bass-reflex za wzmocnienie dolnego pasma jest odpowiedzialna umieszczona we wnętrzu obudowy zamkniętej membrana o dużej powierzchni »
 
 
 
 
2012-05-08
Patenty Herculesa w statywach mikrofonowych
W odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów firma Hercules stale inwestuje w badania i rozwój aby wyeliminować problemy związane ze zwykłymi statywami. Ich przełomowe rozwiązania oraz wiele patentów wyróżniają Herculesa ponad innych producentów. »
 
 
2012-05-08
Tutorial DL 1608 - cyfrowy mikser na iPada Mackie
iPadowy mikser Mackiego DL 1608 jest wybitnie intuicyjnym urządzeniem. Każdy już po paru minutach doskonale radzi sobie ze wszystkimi ustawieniami. »
 
 
2012-05-08
Tutorial Fast Track C 400 - nowa generacja interfejsów AVID
Sam mikser karty swoim wyglądem do złudzenia przypomina ten z najwyższej serii interfejsów Avida  czyli Mbox. Czy zatem nowy Fast Track C400 jest młodszym bratem topowego Mboxa? »
 
 
2012-05-08
Tutorial Mbox Pro - możliwości topowego interfejsu AVID
Seria Mbox została zaprojektowana przez ten sam zespół inżynierów Avida, który stworzył wyjątkowe systemy Pro Tools HD. Dlatego w interfejsach M-box możesz spodziewać się wszystkiego, co najlepsze dla twojego studia. »
 
 
 
 
2012-02-13
Wyniki VI Konkursu Instrumentów Dętych, Jupiter 2012
Wyniki konkursu organizowanego z myślą o najmłodszych przez Music Info, oficjalnego dystrybutora marki „JUPITER” oraz Szkołę Muzyczną I st. Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie. »
 
 
1 
2 
3