2020-06-05
SABIAN PEŁEN KOLORÓW
 Na targach NAMM SHOW 2020 firma zaskoczyła wszystkich nowymi blachami, jak zwykle świetnie brzmiącymi ale zobaczcie ie jak wygladają ? »
 
 
2020-06-05
MACKIE SRM FLEX
 Ultra lekki kompaktowy system nagłośnieniowy, Legendarna firma wprwadza długo oczekiwane rozwiązanie. Świetnie brzmiący, sterowany bezprzewodowo. Sprawdź sam co potrafi nowy MACKIE SRM FLEX ! »
 
 
2020-06-05
EAW NAMM SHOW 2020
 Zapraszamy na prezentację nowości 2020 . Prosto i profesjonalnie ! Trzęśienie ziemi od EAW ! Producent skupił się na prezentacji nowej aktywnej serii  EAW RS niezwykle efektywnych cennach, Nowej liniówce EAW NTX oraz kolumnach instalacyjnych EAW MKD, subbassa EAW SBX. »
 
 
2020-03-30
Washburn i Oscar Schmidt poszerzają swój katalog gitar
Nowości w asortymencie wyżej wymienionych marek powinny zainteresować zarówno młodych adeptów sztuki gitarowej, jak i profesjonalnych muzyków. »
 
 
2020-03-23
Basowe nowości w ofercie Sterling by Music Man
Dzięki uprzejmości Music Info, polskiego dystrybutora firmy Sterling by Music Man, na polski rynek trafiły kolejne basowe modele wyżej wymienionej firmy. »
 
 
2020-03-23
TEST Mackie DRM 212 & DRM 315 - infosound.pl
Za każdym razem, gdy producent systemów nagłośnieniowych wypuszcza na rynek nową, flagową serię produktów, to jednocześnie wzbudza niemały szum wśród użytkowników i firm rentalowych. Każdy chce posłuchać, przyjrzeć się, a także dowiedzieć co premierowe urządzenie wprowadza świeżego i innowacyjnego do świata pro audio, aby był wart zakupu. Nie inaczej było, gdy światło dzienne ujrzała seria DRM od Mackie. Po kilku miesiącach od premiery w moje ręce, z rąk dystrybutora Music Info - na pięknej, niebieskiej palecie dotarły dwa modele - Mackie DRM212 i DRM315, każdy w ilości dwóch sztuk. Kolumny DRM były gwoździem programu na stoisku Mackie także podczas targów NAMM. Zobaczcie jak się prezentowały (video z napisami PL).   Wrażenia wizualne: budowa & DSP Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie, to było bardzo pozytywne. Solidne obudowy wykonane z 15mm sklejki pokrytej wytrzymałą powłoką z pewnością zapewnią odpowiednią odporność na wymagające warunki pracy scenicznej. Całości dopełnia także gruby, stalowy grill wraz z gęstą siatką pod spodem chroniący przetworniki. Nie mogło też zabraknąć “smaczków” jak obracane logo - niby nieważny szczegół, ale perfekcjoniści docenią to, gdy trzeba będzie położyć kolumnę horyzontalnie. Zielona dioda na dole grilla sygnalizuje pracę kolumny. Nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało, ale zazwyczaj po prostu je wyłączam. Mamy w końcu taką możliwość, a w ciemnym otoczeniu niepotrzebnie zwracają na siebie uwagę. Dodatkowo, każdy model posiada multum otworów M10 służących do podwieszania, w które można wkręcić dedykowane oczka. W zależności od rodzaju możemy je zamontować zarówno pionowo, jak i horyzontalnie, gdyż Mackie DRM315 posiada obracalny horn.   »
 
 
2020-03-13
ARIA Pro II PE-TR1 - test
Aria Guitars to japońska firma powołana do życia w 1956 roku przez Shiro Arai, miłośnika gitar klasycznych, mającego wcześniej spore doświadczenie w sprowadzaniu tych instrumentów znanych marek. »
 
 
2020-03-11
Barytonowy akustyk od Alvarez - oto ABT 60 8 CE
Elektroakustyczny baryton. Firma Alvarez poszła jednak o krok dalej i wyposażyła swojego pupila w aż osiem strun! Panie i panowie, oto Alvarez ABT 60 8 CE. »
 
 
2020-02-24
Unikalne i praktyczne - oto instrumenty Walden
Nieczęsto się zdarza, by właściciel marki gitarowej był jednocześnie wysokiej jakości lutnikiem. Tak jest w przypadku firmy Walden i jej twórcy, Jonathana Lee. »
 
 
2020-02-20
WASHBURN Sonamaster WS300H (R) - test
Gitary Washburna z serii Sonamaster inspirowane są instrumentami marki produkowanymi w drugiej połowie lat 80. »
 
 
1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 
9 
... 
119