Akademia Realizacji Dźwięku - Zdobądź certyfikat Avid Pro Tools Level 101 i 110


 
AKADEMIA REALIZACJI DŹWIĘKU
POLICEALNA ZAWODOWA SZKOŁA REALIZACJI DŹWIĘKU

Akademia realizacji Dźwięku to szkoła dla wszystkich którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności obsługi Pro Tools. Podczas nauki słuchacze otrzymują wiedzę teoretyczną oraz odbywają szereg ćwiczeń z zakresu pracy realizatora dźwięku. Wiedza jest zebrana w uniwersalny program, który kładzie duży nacisk na realizację studyjną w kontekście muzycznym, ale porusza również wiele zagadnień ogólnych z zakresu elektroakustyki oraz praktyki nagłaśniania estradowego, jak również montażu dźwięku do obrazu, czyli tzw. postprodukcji, a także pracy dźwiękowca w radio. 


Część zajęć zostaje ukończona egzaminem upoważniającym do uzyskania stosownych certyfikatów, np. Avid Pro Tools Level 101 oraz Avid Pro Tools Level 110, a także Apple Logic Level One End User. Certyfikaty Avid są nieodpłatnym elementem programu nauki i każdy ze słuchaczy może podejść do egzaminów. 
Na wykładach duży nacisk położony jest na praktyczne aspekty omawianych zagadnień. To oznacza, iż program pomija aspekty teorii matematyki oraz fizyki, choć w wymaganym stopniu niektóre zagadnienia poruszane są w kontekście wyjaśniania zjawisk spotykanych w praktyce realizatorskiej.


Słuchacze zostają zaznajomieni m.in. z najpopularniejszymi na rynku profesjonalnymi programami komputerowymi używanymi do realizacji nagrań, montażu nagrań oraz masteringu i konfiguracji urządzeń elektroakustycznych. Do dyspozycji słuchaczy są między innymi interfejsy M-Audio M-Track Plus, Avid M-Box Mini, Pro Tools 11 oraz klawiatury sterujace M-Audio.


Nauka trwa w trybie zaocznym dwa lata, a dziennym rok. Po jej ukończeniu słuchacz otrzymuje tytuł zawodowy. Zajęcia odbywają się w Warszawie.

Zapraszamy do odwiedzania szkoły na stonie www.ard.edu.pl

Kontakt: tel. 787 100 777 lub 788 777 100, e-mail: info@ard.edu.pl