TEST: Ashdown Rootmaster EVO 500
To ciekawe combo basowe może być tym, którego poszukuje wielu aktywnie grających basistów. 500 W jest to ciekawa alternatywa dla aktywnych basistów.
 
Washburn - Nowe modele z serii Heritage i Woodline już dostępne!
Mamy świetną wiadomość dla fanów elektroakustycznego brzmienia. W Polsce są już dostępne najnowsze modele gitar z dwóch kultowych serii - Woodline oraz Heritage.
 
Test video Ashdown Tour Bus 10
Polecam Ashdowna Tour Busa 10 początkującym basistom, którzy rozpoczynają przygodą z basowaniem, a nie mają mocno wypchanej Świnki Skarbonki.
 
Nowe przewody Ernie Ball już w dostępne!
Jak żyć bez dobrego kabla? To pytanie zadają sobie wszyscy gitarzyści, dla których niezbędnym elementem występu jest prąd.
 
NAMM 18: Washburn AGM5K-A - Nowy model serii Apprentice [VIDEO]
Podczas NAMM 18 Washburn zaprezentował nie tylko nowości z górnej półki. Rozrosła się także seria gitar podróżnych - G-Mini.
 
NAMM 18: Najnowsze gitary Alvareza na targach w USA [VIDEO]
Jak co roku, Alvarez uraczył gitarzystów nowościami, zarówno tymi z najwyższej półki, jak i tymi bardziej dostępnymi, które z pewnością już za niedługo kupić będzie można także w Polsce.
 
NAMM18: Ashdown basowo i akustycznie [VIDEO]
W tym roku Ashdown pokazał kilka nowości, wśród których coś dla siebie mogli znaleźć nie tylko basiści, ale także gitarzyści akustyczni.
 
ASHDOWN AAA-30-8  TEST
AAA-30-8 to najmniejszy z serii wzmacniaczy basowych Ashdown AAA, a pozostałe modele to AAA-60-10T, AAA- 120-15T, AAA-300-210T.
 
Music Man: Nowy model Majesty Johna Petrucciego  w sprzedaży!
  Jak powszechnie wiadomo, współpraca Johna z kalifornijską firmą Ernie Ball Music Man trwa już bardzo długo. Co jak co, ale dopisek "John Petrucci Signature" mówi sam za siebie.
 
Alvarez i nowe modele serii Artist
Firma Alvarez przez grube dekady obecności na rynku zdążyła już nas przyzwyczaić do wysokiej jakości produkowanych przez siebie instrumentów.
 
 
CA 6110 DG
CRATE
CA 6110 DG
FW 65
CRATE
FW 65
PXS 10 E (C)
WASHBURN
PXS 10 E (C)
PXL 27 E (C)
WASHBURN
PXL 27 E (C)